| aspirina a întrebat:

Buna tuturor.Imi poate spune cineva cum se pune un prezervativ corect? Ca pe un vibrator toti il pot pune. Dar penisul trebuie sa fie cu pielea peste cap sau lasata jos? Va rog am nevoie de ajutor

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Penisul trebuie sa fie in erectie ca sa poti sa pui prezervativul.

| hamsterx a răspuns:

Lasata jos tongue

| radu75 a răspuns:

Doamne ce am mai ras la faza asta! Mai omule, pana si prezervativul are pe el instructiuni si daca nu ma insel si penisul de pe instructiuni e in stare erecta(sculata) nu flasca. Stai sa explicam si asta ca o sa ne trezim si cu vreo intrebare de gen: -a mea de ce nu e flasca? Flasca=penisul nu e in erectie, adica nu e sculata (moderatorii scuze, dar nu au cum sa inteleaga). Mai, ce ne mai radem cu astia mici, zau!

| nitro99 a răspuns:

Buna. uite.citeste ce scrie aici: http://www.prezervativ.ro/diverse/folosire_prezervativ.php

| SlobodLaGura a răspuns:

Ai o problema! Ori n-ai penis ori prezervativ. roaga-ti parintii sa iti explice, cu siguranta or sa te lamureasca!

| Rina_2681 a răspuns:

Lasa s-a til puna ea, poate sti mai bine ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pune peste Gogu cand e in maxima forma, INAINTE de orice alta interactiune intre organele genitale. acum, difera de la Gogu la Gogu. unii il au acoperit de piele chiar si la erectie, altii nu, e complet irelevant. trebuie doar pus cand Gogu e treaz