| MorenytaShuttUp a întrebat:

Cum se pune un prezervativ? Pe tot penisul sau doar pe jumate?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pe tot penisul si se pune cu gura

| Pământul a răspuns:

Un prezervativ trebuie rulat pe intrega-i lungime, precum un joint; D

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel putin pe portiunea care va intra in vagin. big grin Altfel acel inel si partea de prezervativ rulat pe el te va deranja in momentul penetrarii.Din acest motiv prezervativul se deruleaza cat se poate de mult/eventual complet, pana la baza penisului. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Pe tot penisul, astfel incat sa nu ramana aer jn varful prezervativului. Daca ramane aer, in timpul actului sexual se poate sparge.

| peperonies a răspuns:

Daca e al meu pe un sfert.

| Negrea_Ioana_1993 a răspuns:

Doamne sfinte, nu-l pune cu gura si sa nu il rupi sub nicio forma cu dintii sau unghiile. In mod normal se ruleaza pana a capat. In caz contrar, este marimea gresita. Ai grija fata mea