| AlixWeisz a întrebat:

Ma ocup cu box-ul de ceva timp si in grupul meu este un baiat care la inceput imi acorda multa atentie si se comporta ca si cum ii plac ( imi facea complimente, propunea sa ma duca el acasa cand terminam tarziu antrenamentele, vorbeam mult impreuna etc ) insa de la un timp a pus putina distanta intre noi ( nu ne mai antrenam atat de des impreuna, vorbim mai putin, nu stam impreuna pentru ca el a inceput sa vina cu fratele sau geaman ) si eu nu pot intelege cauza. Poate sa fie pentru ca eu lasam spatiu intre noi si nu-l evidentiam pe el in multime ( ca sa-i las "spatiu" si sa nu-l sperii facandu-l sa inteleaga ca-l plac ) Cred ca poate se comporta asa cu mine doar pentru ca e gentil, de aceea ma intreb ce pot face ca sa-i atrag din nou atentia si sa-l fac sa ma placa? Tin sa precizez ca ne vedem numai in timpul antrenamentelor si e mai mare decat mine ( 18\21 ). Merci anticipat!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti dezvalui tainele

| OrdanKarris a răspuns:

Sincer esti cam nesimtita de felul tau. Adica iti place atentia lui oferita gratuit, dar tu nu vrei sa-i dai de inteles ca-ti place de el, cum ai spus tu, pentru ca-i gentil. Sincer, nu meriti o secunda in plus de atentie din partea lui. Mai bine iti vezi de antrenamentele tale linistita.

| AlixWeisz explică (pentru OrdanKarris):

Nu m-am exprimat corect. Îi acordam și eu atenție, mă comportam frumos cu el însă într-un timp mi se părea că sunt prea "deschisă" pentru el, îmi era frică să exagerez. Asta poate a fost greșeala mea.

| CipiA a răspuns:

Vorbeste cu el despre asta, spune-i ce simti, vezi ce iese...