| AlixWeisz a întrebat:

Hei!

De ceva timp am început să fac box ( lecții în grup ). În acest grup este un băiat cu puțin mai mare decât mine cu care mă antrenez eu. Faza e că la început nu vorbeam deloc iar după ce antrenorul ne-a pus în grup și timp de două ore am vorbit pe extrem de multe teme în loc să ne antrenăm, am aflat că avem ceva interese comune și mi-a și propus să mă ducă el acasă când terminăm târziu dacă o să-mi fie frică sau ceva. După ziua aia, vine mereu să mă salute și mă sărută pe obraji ( înainte ne mulțumeam cu un "Salut!" sec ). Iar de fiecare dată când ne antrenăm împreună, râdem mai mult decât ne luptăm. În grupul nostru toți mă numesc cu forma scurtă a numelui meu (pentru că e prea dificilă pentru ei forma întreagă) iar eu, odată când eram cu el am precizat printe rânduri numele meu întreg și când peste ceva timp, antrenorul glumind cu mine se întoarce spre el și-l întreabă dacă știu cum mă numesc iar el zâmbește și spune numele meu întreg. Eu am rămas plăcut surprinsă că își amintește, chiar dacă e un lucru insemnificativ poate. Mereu mă laudă ( și o face foarte des și cu fraze lungi ), glumește pe seama mea și-mi face complimente chiar dacă arăt chiar oribil după antrenamente. Mereu îmi explică cum trebuie să lovesc în rând cu antrenorul și are extrem de multă răbdare cu mine. Îmi pare rău dacă am dat chiar multe detalii, dar vreau să înțeleg dacă e doar simpatic sau îi plac. Sunt ușor confuză.

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| SalutCeFaceti a răspuns (pentru epurasu):

E fata (a zis confuza).

| AlixWeisz explică (pentru epurasu):

Fată

| Catrice a răspuns:

1. Nu exista 《insemnificativ》ci《nesemnificativ》
2. Mai mult ca sigur ii placi.

| Emma30555 a răspuns:

Pare ca îl placi dar cred ca asta ști mai bine decât noi sau asa ar trebui happy