| butterflyefect95 a întrebat:

Buna tuturor mie im place foarte mult de un baiat din scoala love strucklove strucklove struckmea noi doi suntem a8a el este dela b si eu dela A, pe el il cheama dany are ochi albastri si este blond si simpatic, eu sunt foarte indragostita de el asi dori foarte mult sa im devina prieten candva, intr-adevar simt multe pentru el dar faza proasta este ca nu am curaj sa i spun si mi-e frica ca nu o sa ma accepte, ca poate nu ma place saddar de fiacare data cand ma vede colega mea im spune ca se uita la mine zambind si ma priveste din cap pana in picioare ar fi ceva dar nu se stie sigur big grinbig grinma puteti ajuta cumva cu niste sfaturi? va rog dau funda plzlove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| graffman a răspuns:

Bunabig grin Pai ar trebui sa ii iei id de undeva de pe fb (daca are) sau de la niste prieteni comuni ca sigur il gasesti si te bagi in vorba cu el ee si vorbint il intrebi daca are prietenachatterbox si deaicea daca el te palce te va intreba sau te va invita in oras cu sigurantawinking

1 răspuns:
| Acaikus a răspuns:

Pai depinde acum trebuie sal cunosti mai intens pentru a cunoaste un baiat nu ar trebui sa-ti fie frica d obicei frica este la baieti nu la fete( crede-ma am patit-olaughing) si daca sp ca se uita zambind la tine inseamna ca te place dar nu indeajuns incat sa sp ce simte indrazneste u si fa primul pas apoi lucrurile poate vor decurge ca la cartewinking sper ca te-am ajutat funda?big grin