| ImmortalQueen a întrebat:

Este un actor care joaca in comedii, acum are vreo 40 de ani si e blond cu ochi albastri, faza e ca nu stiu cum il cheama si nu il gasesc.am uitat sa spun ca inainte juca in comedii cu unul mai gras. Daca il puteti gasidau funda.Va roghappy

12 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Robin williams?

| pwp a răspuns:

Stan si bran?

| Laura a răspuns:

Arnold Scwarzenegger?

| Melody a răspuns:

Da mai multe detalii despre filmul in care a jucat, despre ce era vorba etc. Ma pun sa fac pe Sherlock Holmes imediat.

| hiphopbeatz a răspuns:

Owen wilson?

| Clutsky a răspuns:

Owen wilson

| Blue_2910 a răspuns:

Bradley Cooper?

| mary a răspuns:

Pavel bartos?

| sweety_9492 a răspuns:

Chiar aseara am vz un film cu el.il cheama Terence Hill si joaca cu Bud Spencer!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traian basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terence Hill(Mario Girotti) are acum 72 de ani si este italian

| th3on3 a răspuns:

Se numeste Terence Hill si juca in filme cu Bud Spencer tongue