| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturortongue in cateva zile va avea loc aniversarea de 16 ani a unei persoane foarte dragi mietongue si am nevoie de niste sfaturi...ma gandeam sa ma duc dimineata in ziua respectiva cu un buchet de flori (3-5 trandafiri) si o cutie de bomboane si sa ii dau trezirea, fiind primul care ii spune la multi ani, desi ziua ei este duminica o va aniversa sambata, e vreo problema? sau ar trebui sa astept pana duminica, asa si as mai vrea sa ii iau ceva pe langa flori si bomboane dar nu stiu ce pentru ca accesorii gen bratari sau lantisoare i am mai luat, cercei are si nu stiu ce sa ii mai iau si de asemenea ce credeti e o idee buna sau or sa iasa parintii ei sa mi de cu ceva in cap ca ii deranjez asa de dimineata(glumesc are parinti super ok, dar sa nu se sperie ea si sa-mi faca complimente de mama, tatalaughing ) ( ma gandeam pe la 8-sa nu fie nici prea devreme dar sa nu se trezeasca inainte sa ajung eutongue) ce sa ii mai iau.sau daca are cineva idei mai frumoase va rog spuneti-le, multumesc:X!

1 răspuns:
| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Poi daca iti e f draga sunt locuri unde se fac tricouri personalizate si cred c alea sunt cele mai ca pentru cei dragi. Poti sa incerci sa scrii un mesaj dragut pe o cana mare si sa vii la ea cu cana plina de cafea(c tot voiai so trezestitongue), sau c zici de un ursuletz pe care sa scrie free hugshappy. sunt multe chesti simple, ieftine si supper cute zic eu. Oricum cred c ar aprecia mai mult ceva care sa ii aduc aminte de tinehappy