| karinacora97 a întrebat:

Buna tuturor pai nu o sa va tin la povesti si va spun direct la liceu la mine suntem clasa langa clasa si am cunoscut un baiat care este foarte dragut si mno so interesat unde stau si cand trece ma striga imi face cu mana m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si atunci aveam prieten si am zis ca nu dar acum il plac enorm de mult

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Vorbeste din nou cu el vezi daca iti mai face cu mana si daca se mai da la tine date si tuh l el maia les ca numai ai prieten fai si tuh cu mana ZAMBESTEI si daca vb spune-i ca vrei sa fi cu el numaia i pr si ca il placi

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Pai da...da vrei sa fii cu el? daca da trebuie sa afli daca chiar ii place de tine. poate vroia sa flirtrezehappy. oricumoh go ontu stii mai bine

| kosmynutzu a răspuns:

Spune-i ca il placi iar daca el te mai place si acum dupa totul va fi simplu.sau daca esti mai timida si nu ai curaj sai vb personal trimitei un sms.simpatic nume