| Mmooaarro a întrebat:

Salut..sunt la liceu clasa a 9-a si vizavi de clasa mea e o alta clasa de a 9-a in care e o fata..pe care o plac foarte mult.sincer va spun ca de cand sunt la scoala, si la liceu..nu am vazut alta fata mai frumoasa si pe placul meu asa cum imi place mie, sunt cam pretentios la fete, si un prieten de la mine din clasa. locuieste pe langa ea..si a fost in clasa 5-8 cu ea..si mi-a zis ca are 15 ani cum o cheama si intre timp ce imi vorbea despre ea langa el mai era un copil..tot din clasa noastra si a auzit ce am vorbit..eu ii spusesem prietenului meu sa ii ceara id-ul in pauza..ca il vrea un baiat..si copilu' ala mic si prost.a auzit si cand eram in pauza am vazut cum a adus-o pe fata aia in clasa si i-a aratat ei cine sunt..cica a intrebat aia cine il vrea, s-a dus ala micu si a intrebat de id. fara sa ii spun eu..si l-am intrebat ce a zis si a zis ca nu mi-l da.mi-a zis ca a vazut-o pe ea cu alt baiat prin parc sau nu mai stiu pe unde..cica nu erau de mana ei cred ca e verisoru' ei. nu e sigur daca are sau nu prieten dar eu cred ca nu ma place,Chiar deloc pentru ca m-a vazut si s-a intors si a plecat.M-am simtit foarte prost,nici macar nu imi da o sansa,cu toate ca nu ma cunoaste,eu ma cunosc si nu sunt vreun golan, sunt foarte de treaba.Dar in toti anii astia eu nu am vazut una pe placul meu, si cand am gasit-o ma refuzasadsunt cam trist...

voi ce spunetisad?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poti sta trist cat vrei pentru ca si meriti.

| Mmooaarro explică (pentru neutrino):

De ce merit? Sa nu mai raspunzi la intrebarile mele daca continui sa imi dai astfel de sfaturi inutile, ba chiar jignitoare.Eu nu sunt ca toti prostii pe care ii vezi alergand pe holurile scolii...eu as putea spune ca am cei 7 ani de acasa.Dar tu esti cam frustrat si nu prea am ce sa-ti explic tie..sa stii ca nu toti oamenii iubesc cu adevarat, si nu toti oamenii au sentimente adevarate care vin din suflet pentru o anumita persoana.Majoritatea sunt doar minciuni...Raspunsul tau la intrebarea mea este de-a dreptul inutil..si nu..nu o sa pun la suflet ce "m-ai sfatuit" pentru ca lumea e plina de oameni rai, Si de aici societatea Romaneasca este praf.

| neutrino a răspuns (pentru Mmooaarro):

Nu am vrut sa-ti spun direct ca esti prustut, cu toate pretentiile tale la fete. Si stii ca prostul nu e prost destul daca nu e si fudul. Cat priveste faptul ca te lauzi cu cei 7 ani de acasa, ti-ai facut parintii de rusine, esti repetent la acest capitol. Si nu uita ca fiecare primeste un raspuns dupa modul in care pune intrebarea. Tu esti praf!

| Mmooaarro explică (pentru neutrino):

Nu inteleg ce legatura au parintii mei cu intrebarea pusa de mine, si hai sa lasam jignirile de-o parte ca nu esti in masura sa ma jignesti din moment ce nu ma cunosti.Ce stii tu despre fete? Nu mai lasa astfel de comentarii idioate ca stiu foarte bine cum sunt eu, spre deosebire de voi...nici nu ma compar! Incepi sa jignesti ca taranu'. Daca esti atat de incult incat sa nu intelegi intrebarea mea nu mai lasa astfel de comentarii..cum ca eu sunt praf! "prustutule" toti va credeti destepti in fata calculatorului, fara el va tremura chilotii.Ma cunosc foarte bine si stiu ce fel de baiat sunt.Si uite inca un motiv ca esti "prustut" toti au inteles intrebarea mea, numai tu nu ai inteles, si pe langa asta mai si jignesti! Crezi ca tu ai cei 7 ani de acasa? mai gandeste-te..nu ai nici macar 1!

| neutrino a răspuns (pentru Mmooaarro):

Amice, esti cretin. Adevarul te doare, cum naiba sa accepti ca esti prost si idiot! Uite, pentru ati da seama singur cat esti de prost, roaga pe cineva in care ai incredere sa-ti citeasca capodopera de prostie pe care tu, de buna voie ai redactat-o si sa-si spuna sincer parerea. De fapt tu singur ai apus ca te simti prost. Pai fiecare se simte asa cum este.

| Mmooaarro explică (pentru neutrino):

Ai distrus limba romana cu comentariul asta.Proasta-i mamica ta care te-a crescut si ti-a dat educatia asta. nu stii sa faci diferenta dintre a te simti prost si a fi prost! Banuiam ca o sa incepi sa injur pentru ca asa faceti, majoritatea va exprimati numai prin cuvinte vulgare pentru ca in alt mod nu stiti sa va exprimati.Si sa stii ca nu ma doare nimic...am pus intrebarea pentru cei intregi la minte, cum se face ca dintre toti tu esti cel care nu intelege? si cel care jigneste? te crezi pe camp? asa ai invatat tu la scoala sa vorbesti? Daca ai facut vreo scoala.Sau ai facut scoala cu mamica acasa? se poate..esti cam frustrat.Si ti-am spus ca din moment ce nu ma cunosti nu ai dreptu' sa ma jignesti..sau sa iti faci pareri despre mine, oricum cui ii pasa ce crezi tu? Si uite un sfat: mai du-te la scoala, ca nu prea le ai cu gramatica! Si din pacate trebuie sa iti spun ca tu esti prost, pentru ca daca erai destept nu mai reactionai intr-un astfel de mod...cunosc multe persoane..ca sa nu le spun prosti, care reactioneaza exact ca tine atunci cand sunt depasiti de situatie, va credeti destepti si sa stii ca am o placere nebuna in a imi bate joc de prostii ca tine, care vor, fac si vorbesc lucruri peste posibilitatile lor.Si lasa-ma sa iti spun inca o data ca a fi prost, si a te simti prost e cu totu' altceva! Dar acum ce sa faci? Dumnezeu a lasat si prosti pe acest pamant! Care nu pot face diferenta, sau sunt prea prosti ca sa inteleaga.Nu imi mai lasa comentarii de genu' ca nu ajungem nicaieri, pana la urma sa zici multumesc pentru ca ti-am dat prea multa atentie.

| neutrino a răspuns (pentru Mmooaarro):

Era chiar culmea sa intelegi ceva. Daca intelegeai insemna ca nu esti suficient de prost. Dar deja ti-am dat prea mare importanta, dar fiindca te-ai straduit iti ofer titlu de prostul zilei pe TPU. Bravo!

| designerbugatti2012 a răspuns:

Unele fete au cam fluturasi daca zice nu din prima las-o ca dupa aia zice ca esti disperat

| alexpitrock a răspuns:

Nu renunta, du-te si vorbeste cu ea, treaba cu mesageri e depasita, daca vrei sa te lamuresti trebuie sa vorbesti cu ea, daca nu vrea treci mai departe, mai sunt destule fete...bafta!