| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor va rog mult fara jigniri. Am 17 ani si sunt virgina,ieri cu iubitul meu ne jucam,sarutam. apoi a inceput sa ma atinca in zonele intime, eu fiind foarte excitata n-am reactionat. a bagat degetul lui in vagin si chiar mi-a placut insa era putin dureros si l-am zgiriat foare tare pe spate. insa nu ma dizbirginat!
Problema e ca ma simt naspa in sens ca mi-e rusine sa ma uit la el in ochi nu stiu de ce. Oare de ce?
Odata ce a fost asta o sa mai fie si eu nas prea dori deoarece o sa duca la relati sexuale, nu zic ca nu-s pregatita dar mai vreau sa astept.

5 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

A inceput sa te manance bine, pana la urma ai sa o faci. Nicio rusine.

| poliku a răspuns:

E bine daca nu te-a dizbirginat!laughingOricum, lasand glumele la o parte.Te simti naspa pentru ca e o chestie psihica.Ca sa zic asa, ai impartit cel mai de pret lucru al tau si cel mai ascuns, cu cineva, lucru care te te gandeai ca nu il va vedea nimeni.Adica cel putin nu asa cum te asteptai.E foarte normal sa gandesti asa ca la urma urmei asta te opreste de a da cu fofoloanca in stanga si dreapta...cel putin pentru moment.Asa ca daca nu esti pregatita nu e problema, mai poti astepta, nimeni nu te obliga sa faci nimic.

| h3r a răspuns:

De ce? Pentru că așa ai vrut tu.
Te joci cu focul. Ești sigură că nu te-ai ars?
V-ați prostit...

| GigiMenta a răspuns:

Nu o sa duca nicaieri este doar o ..mica..joacahee hee ar trebui sa ai mai multa incredere in tine si in iubitul tau.

| anastasia9 a răspuns:

N-ai facut un lucru foarte grav adica e ceva normal, si te inteleg faza cu rusinea asa e la inceput dar dupa te vei obisnui va veni totul de la sine, mai poti astepta daca nu simti sa o faci nu te obliga nimeni sa o faci., iar jocurile acestea nu mi se par anormale succes