| Anonymous69 a întrebat:

happy Vineri seara am vorbit pe mess cu o fata de care imi place mult. Si, cum amandoi suntem raciti, am intrebat-o ce face, cum se mai simte, si apoi i-am spus ca si eu am racit. Prima data, mi-a spus ca se simte mai bine decat in zilele precedente, dar, cand i-am spus ca si eu am racit, mi-a spus "tu crezi ca eu ma simt bine daca nici tu nu esti bine". Mai doresc sa precizez ca aproape la fiecare lucru pe care il spunea adauga :* si :X. Deci, ce parere aveti? Exista ceva intre mine si ea? De cand o cunosc(suntem colegi de clasa), nu i-am spus ca o plac, dar asa, prin vorbe, i-am dat de inteles, si totusi...as vrea sa fac un lucru: as vrea sa o pun pe facebook intr-o relatie cu mine, si fara sa ii spun, adica sa fie ca o surpriza...ar fi bine sau nu? Multumesc anticipat! big grin

4 răspunsuri:
| Doctoru_7315 a răspuns:

Cel mai bine stai de vorba cu ea, ii expui gandurile tale si apoi vezi cum sta treaba. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-as sfatui ati putea sa va certati daca nu-i spui poat ii faci probleme intreab-o prima data pe ia daca vrea sa fie cu tine

| Butterfly7 a răspuns:

Este posibil sa te simpatizeze, sa te cosidere dragut si de treaba. Insa, daca vrei sa te convingi daca simte ceva pentru tine, ar fi bine sa vorbiti. Cat despre statusu` de pe fb, cred ca prima data ar trebui sa fie ceva sigur, nu cumva sa o deranjeze. Acum e decizia ta.

| Antunis a răspuns:

Scurt si la obiect! Fata te place! De aia foloseste acel ''si'' mai ales daca ti'a zis asta "tu crezi ca eu ma simt bine daca nici tu nu esti bine" e clar te place! nu cred ca e bine sa faci acest lucru pe facebook pana nu vorbesti cu eawinking [ca uneori aceste lucruri pot fi gresit intelese!]