| adina_6125 a întrebat:

Buna tuturor:*vreau si eu niste statusuri de dragoste sicate si ceva de genu cu el este doar al meu... mersi mult. FUNDITA pentru cele mai multe si cele mai faine

Răspuns Câştigător
| anaMARIA a răspuns:

Inima mea este ca un templu. Intri, te rogi si daca meriti ramai. Tu nici nu ai intrat, nici nu te-ai rugat si totusi ai ramas.

sunt scoasa din bratele tale pe cautiune. sa ne desparta e o infractiune!

Ce`i al meu e pus deoparte.Sa va fie clar la toateee!

Fiecare clipa departe de tine. este ca o lupta intre rau si bine!

Esti ca un hObby, ca O plaCere d` tOp…DiferentSa este ca ew te-am tSinut tot aceSt timp p` primul` lOc

Intr-o saptamana ne-am cunoscut cat altii intr-o luna. Ai si o parte intunecata, dar mie mi se pare buna

Stiu ca suntem la inceput de drum.Stii bine ca tot ce fac, e pentru tine acum

Ti-am zis de atatea ori ca esti totul pentru mine ``Ca sunt alaturi de tine, atunci cand ti`e rau sau bine`!

Ai privit`o zambind si-ai abordat`o gandind ca e la fel ca restul`...Dar felu` ei de`a fi...Atat de diferita.Te`a facut s`o iubesti.E chiar deosebita

Nu e doar armonie, ca nu suntem in povesti. Chiar daca ne mai certam, ne impacam in timp ce clipesti

"And I’m crazy, but you like it ‘Cause the kinda girl like me you can never find on the market :X"

Numai tu poti sa-mi dai ce altu n-ar putea...
Esti diferit de toti asculta-ti inima!

Stati unul cu altul.la bine la greu...
Si tu ai grija de el sa nu devina iar un derbedeu!

Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca-i suparat el innebunesc!

Darr` l`am intalnyth` pe EL love struck Viatsaa` Meah` S-a` schimbat``! Bbee :X Te iubesc` love struck chiarr` dacaa` Noh` Prea` Tsi-am Aratathh` :X:X:*

Pentru ea sم te lup‏i din ghetou cu king-kong-u` Sم fii campion ca ping-pong-u` in hong kong Sم simtم un protector când o ‏ii de mijloc Cم totu-i frumos când sunte‏i doi la un loc!

Adorm cu tine-n suflet, ma trezesc cu tine-n gand Te port in mintea mea, oriunde, oricand Iar cand nu voi mai fi, iti voi transmite de sus Ca te iubesc la nesfarsit si Inc-o Zi in Plus

E o prostie cand spui "Nu pot! Nu pot! Nu pot!"Sunt alaturi de tine pana voi fi mort!

Lasa sufletul s-aleaga amintirile ce te zidesc
Inima sa inteleaga ce inseamna: te ïubesc!

Diferiti ca doua amprente, uniti de aceleasi sentimente!

Hai sa dam timpul inapoi sa vad daca iti aduci aminte.Cand eu ti-am spus ca te plac si ai ramas fara cuvinte!

Ploua-ntruna de 3 zile-ncoace...stau inchisa in casa, stau cu tine-n brate.Ascultam furtuna care nu mai tace, ne iubim intr-una ca n-avem ce face.

Si sti ca eu vreau doar sa-ti fie bine, Ca pentru tine nu m`as mai gandi la mine.

De prima oara stiu ca'n ochi tu m'ai privit ` `Zambetul tau fermecator parca m'a orbit`!

La inceput am luat-o ca pe o gluma.Culmeeaa tot tuu imi zambeai dupa o luna :X