| alinutssa_7292 a întrebat:

Buna:* vreau si eu statusuri faine... si d dragoste si d suparare pentru cele mai faine FUNDITA garantat:X:*

3 răspunsuri:
| SunnyFlame a răspuns:

~`Si ew sunt anti drog in cel mai practic mod/Practic sunt anti tot|Si tot n`Am antidot love struckSunt ghinionista dar am un litru de noroc`|.

~`Nu O INTERESEAZA CA una ca tine` comenteaza ...sthi si u prea bine |ti-ar trebui vreo doua vietzi divine sa ajungi ca mine love struck

~`Daca fetele`s pe jupiter...Baieti`s pierduti in spatiu;;]

~`Incet Incet... da tot te uit :cc

~`Mai bine lasa... FATE CA NU. TI PASA|

~`dolce
atinge.ma
saruta.ma
sau...mai bine lasa love struckx

~`Te uiti ca fraieru. n trecut... te uiti la mine nentrerupt... Abia acum iti dai seama ce ai avut si ai pierdut

~`stiu ca vrei sa ma ai
... Dar iti zambesc si iti spoon Bye Bye

Fundaaaalove struckx?

| Slow08 a răspuns:

De DragosTe:
As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri

Daca vei sta pe gandurii si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti va raspune :sa lupti, sa speri si sa iubesti

Cand ai plecat ai luat cu tine si sufletul meu… Intoarce-te

Ma culc cu tine-n gand si tot cu tine-n gand ma si trezesc! Lasa-ma sa te iubesc asa cum si visez

Nu arunca nici o vorba in vant, traieste intens fiecare cuvant

Dragostea e ca un fulg de nea, coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste "

Noaptea e lumea noastra luna e stapana Universului, iar stelele ne privesc atunci cand ne sarutam

Strig la cer si fug departe, strig continuu si ma pierd in noapte, acolo unde tu ma astepti sa ne iubim ca doi nebuni! "

O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei

Visez si nu ma mai pot opri, oare cum te-am cunoscut? Cum m-ai facut sa ma indragostesc de tine? TE IUBESC!

Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras. TE IUBESC

Pentru mine, noaptea e ziua mea… iar tu esti regina noptii mele

Priveste-ma, tine-ma de mana, tine-ma in brate si apoi, SARUTA-MA

Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte

Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput

Alfabetul incepe cu litera ‘a’, numaratoarea cu ‘1′, tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine

Am plans, am suferit, am pierdut atatea, totul pentru o cauza nobila : IUBIREA dintre noi doi

Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc!

Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare si nu te pot desprinde caci inima ma doare

De Suparare:

E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie

Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand!

Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin

Cand soarta imi va spune sa parasesc pamantul, cand oameni fara mila imi vor sapa mormantul, cand zile pentru mine nu vor mai exista, atunci dar nici atunci eu nu te voi uita

Nu-mi stricatzi praosta dispozitzie

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta

Ai fost, esti, vei fi totul pentru mine, chiar daca pare imposibil eu tot o sa te iubesc enorm

Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celor ce plang

Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva

Regret ca esti departe / si nu te pot vedea / dar te am mereu aproape / in inimiora mea

Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta, crezand ca eu inca te astept. vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea, insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult… vei plange atunci cum am plans si eu, dar va fi prea tarziu

Cred ca iti plac:d