| YouNeverKnow a întrebat:

Buna tututor! Am si eu o intrebare, mai bine zis o nedumerire.Recent am cunoscut un barbat care m-a atras foarte mult,insa nu e genul de care sa indragostesti la prima vedere.Pot spune ca e chiar uratel,dar felul lui de a fi si atitudinea m-au incantat.Voi ce credeti,aspectul, frumusetea conteaza chiar atat de mult intr-o relatie? M-ar putea afecta in vreun fel acest lucru? Astept cat mai multe raspunsuri sincere.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Shinnok9409 a răspuns:

Parerea mea ca apartenent al genului M ca sa zic asa, pot sa spun k daca un barbat mai uratel este cu o persoana mai frumoasa langa el acel cuplu probabil se va completa femeia aduce frumusetea iar barbatul siguranta relatiei si bineinteles fizica a persoanei iubite.si daca este sa te iei dupa ce zice lumea ai ramane singura forever deci fa ce-ti zice inima.Si inca cv probabil k stii asta,, Barbatii trebuie sa fie oleaca mai frumos ca dracu" si decat ala probabil orice barbat de pe planeta e mai frumoswinking good luck

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca te-ar afecta, chiar deloc. Daca te simti atat de bine cu persoana aceea incat sa nu poti sta o zi fara ea, inseamna ca sunteti facuti unul pentru altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afectarea conteaza numai din partea ta, adica, daca iiti pasa de ce zice lumea, o sa iti fie rusine sa iesi pe strada cu el ( poate) dar daca chiar ti la el si nu te freaca de ce zic toti prostii atunci nu ai mare grija, important sa tineti 1 la altut

| Zeref a răspuns:

Chestiile astea cateodata efect din exterior si anume vorbele de rau si de a te dispera, spuse de cei care-s prea prosti. Daca iti place de el ca persoana e ok si sufiecient.Reusita unei relatii pe termen lung este caracterul persoanei si felul cum te trateaza sau cum te face pe tine sa te simti ca femeie.Restu e Can Cantongue.