| pepy63 a întrebat:

un barbat divortat cu 2 fetite, fara situatie materiala prea grozava, puteti spune cum poate cuceri o femeie.Prefer raspunsuri numai de la femei dar sa fie cat mai sincere.Multumesc

Răspuns Câştigător
| marina28 a răspuns:

Prin felul sau de a fi. Si mai este importanta si femeia. Trebuie sa nu fie materialista si sa te accepte asa cum esti

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Destul de greu pentru că ai doi copii pe care ea trebuie să ți crească!
Pa, pa.

| pepy63 explică (pentru Legiuitoarea):

Nu copii sunt problema sunt mari la liceu si oricum nu stau numai la mine si la mama lor cea mare are 17 ani iar cea mica 15.multumesc pentru.raspuns

| Millanteria a răspuns:

Buna.
Stii ceva, scuza-ma deoarece este mai in varsta decat mine, dar este oribil sa faci asa ceva. Stiu cum e! Este oribil pentru acele 2 fetite sa aiba o tatal lor o alta femeie. La ele nu te-ai gandit? Vor suferi foarte foarte mult, crede-ma. Pune-te macar pentru putin in locul lor. Este ORIBIL! Mai gandeste-te.
Pa-pa!

| pepy63 explică (pentru Millanteria):

Ce sa zic fetitele au mama oricum stau mai mult la ea ele sunt aproape mari si vor ca sa-mi gasesc pe altcineva

| DeutzaMyky a răspuns (pentru pepy63):

Atunci unde vezi tu o bariera, o problema in aceasta situatie? Fi tu insuti, nu cauta sa impresionezi o femeie caci nu poti trai astfel.ci fi natural pentru ca pana la urma ve-ti forma un cuplu din naturalete nu din dorinta de a parea mai sus decat sunteti

| Millanteria a răspuns (pentru pepy63):

Ok, atunci. Doar sa nu "uiti"(e prea mult spus, sange din sangele tau) de ele.

| pepy63 explică (pentru Millanteria):

Nu inteleg ce vrei sa zici

| Millanteria a răspuns (pentru pepy63):

Pai, scuze, credeam ca esti tu femeie si vrei sa te combini cu un barbat cu 2 feite, si acel barbat sa fie divortat. Am gresit eu. N-am citit bine.
Vroiam sa spun, daca te combini cu acea femeie, sa mergi cat de des poti pe la ele sa le vizitezi.

| pepy63 explică (pentru Millanteria):

Da. numai ca aceea femeie e mai greu de gasit,daca ar fi undeva un magazin sa o cumpar,si sa nu fie nici pretul mare, din pacate nu fac parte din acei barbati rai, duri, smecheri, cu bani multi, de care se indragostesc femeile

| Millanteria a răspuns (pentru pepy63):

Mai bine blanzi, decat rai si smecheri. Daca e intr-adevar o femeie buna, cum zici tu, nu se va uita la banii tai. Bafta! Pa, pa!

| DeutzaMyky a răspuns:

In primul rand tine capul sus si nu te lasa infrant... Femeie care te va iubi cu adevarat pe tine pentru ceea ce esti ca om,ca si caracter,ca si psihic, ca si suflet va fi alaturi de tine si de fetitele tale. Poate ca nu le va fi ca o mama dar le poate fi prietena, confidenta...Fi tu insuti, ai incredere in tine si nu lasa ca zambetul tau sa dispara.pentru ca nicio femeie nu merita lacrimile unui barbat asa cum niciun barbat nu merita lacrimile unei femei deoarece iubirea inseamna sa stergi lacrimile celui de langa tine, nu sa i le provoci. App fetitele stau la tine sau la "fosta"? Si nu uita.nu mai e sotia ta insa va fi mereu mama fetitelor tale

| pepy63 explică (pentru DeutzaMyky):

Si la mie dar si la ea mai mult la ea, multumesc pentru raspuns mi-a placut

| SeXyBoYzS a răspuns:

Sall eu sunt barbat am avut multe yubite.sa incepem cu-nceputul du-te la ia cand e singura.al 2-lea pas: intreab-o ce face sa palavragiti pana ajungeti sa vorbiti despre voi.al 3-lea pas spune-i ca o yubestisi sarut-o:* funda te rog n-am nici unacrying