| silviu766 a întrebat:

ultima data cand m-am cantarit si m-am masurat la inaltime, amus 1 luna 2... aveam 55kg si 1.60. am 13 ani sunt cls 7... ce ziceti, sun prea grasutz? sad
ca mie mi se pare ca da

4 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Mult prea dragut mai pustiulehappy

| Digital112 a răspuns:

Man,
la baieti dp ce se trece de 1 m daca ai sa zicem 1, 60 trebuie sa ai 60kg
la fete, daca ai 1, 60 se face 60 - 10 adica 50kg

| Aleyow a răspuns:

Nu.deloc esti normala:*

| ٩ a răspuns:

Nu esti gras dar numai ca esti mik de inaltime dar asta nu conteaza... ceaa ce conteaza e sa te simti u bine in corpu tau nu conteaza parerea nimanui si nu trebuie sa te simti rau in corpu tau ca pana la urma dumnezeu ne-a facut pe toti... sper ca ti-a fost de folos rspunsu meu