| andreeaaa1 a întrebat:

un baiat din 8 ia cerut prietenei mele sa fie iubiti.Toata lumea zice ca el vrea sa fie impreuna cu ea doar ca sa faca sex cu ea. Ea nu etse genul acesta si pe messenger baiatul acela pare credibil. Ce ziceti sa ii zica da sau nu? stiu ca nu sunt prea multe detalii dar o idee m-ar ajuta.VA multumesc!
fundita

2 răspunsuri:
| username23 a răspuns:

Pai draguta spune-i prietenei tale cam asa:
Aici ar fi doua variante, una ar fi ca: baietii pentru sex sunt in stare sa isi schimba comportamentul pina la ideal, dar e temporar si inselator. A doua varianta ar fi ca el chiar e asa cum pare pe messenger, si poate ar vrea sa fie cu ea. Eu zic prietena ta sa iasa de citeva ori cu el asa la o plimbare, si daca peste citeva plimbari va trece la tema sex, chiar numai asta vrea de la el, daca nici nu va cel mai mic indiciu ce ar arata ca el se gindeste la sex inseamna ca el chiar vrea sa fie cu ea pentru ceia ce este ea, nu pentru sex. Daca ea va vedea ca el pomeneste despre sex atunci sal lase naibii. Daca nu va zice nimic sai dea o sansa baiatului. Bafta, sper ca prietena ta va face aegerea corecta. fundita?

| xxxname a răspuns:

Parerea mea este ca, 51% baiatul vrea sa fie cu ea doar pentru sex, si 49% doar pentru a fi impreuna, si ca o iubeste...winking
Daca as fi acolo si as vedea ce caractere au ambii, atunci ti-as spune exact. Sperr sa-ti fie de folos.