| AdaIoana18 a întrebat:

Prietenei mele ii place de un baiat si ar vrea sa fie impreuna cu el. Ce ar trebui sa faca?

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai ce ar putea sa faca...sa ii arate ca il place, sa vorbeasca cu el si sa incerce sa il cucereasca apoi sa vada reactia lui si in functie de asta sa ii spuna ce simte, prima data sa vada cum se comporta el si daca simte la fel.

| User a răspuns:

"Auzi nenea, vrei sa fii impreuna cu mine?batting eyelashes". Asta ar trebuiiiiiiiiiiiii sa faca.

| udarb a răspuns:

Fa contact vizual

Vrei sa stii daca apropierea ta va avea succes? Incearca sa faci contact vizual si vezi cum iti raspunde. Daca te priveste si ea, sau chiar iti zambeste, mergi si vorbeste cu ea. Daca iti evita privirea, sansele tale sunt reduse. In plus, treci in revista persoanele din incapere si incearca sa iti dai seama care sunt in cautarea unui partener.

| angelinthedark a răspuns:

Si ce vrea sa ii spunem noi in locul ei? Pai ete na, poate sa se descurce fata. tu vrei sa o ajuti dar ceva ma face sa cred ca tu esti cea indragostita, si vrei sa arunci pasarea pe prietena ta, vb cu el si gata sau daca chiar e pr ta atunci spune-i sa fie cu tupeu ca altfel nu se poate, sti acum s-a schimbat moda vine fata la baiat, pusy.

| AdaIoana18 explică:

Mentionez mie nu imi place de baiatul acela am prietenul meu!