| mejustme444 a întrebat:

un baiat din scoala, pe care il ador, face diferite gesturi...chiar daca nu ne cunoastem-se impinge in mine,
-intra in vorba cu mine,
-mereu cand sunt in spatele lui intoarce capul,
-cand am biologia si cobor la etajul lui nu pleaca afara, ramane pe hol lipit de perete sau alearga
azi era in clasa de bio și cauta in banca mea ceva,,, apoi eu nu mi-am dat seama ca era in clasa si am tipat=bai ce pute aici* el s-a uitat la mine cateva secunde fata in fata pentru prima oara...am crezut ca suntem singuri how romantic dar a intorsc repede capul a facut ce avea de facut repede si a luat-o la fuga... dar clasa era plina
sunt sanse sa ma placa putin/? cel mai bun si adevarat raspuns funda

Răspuns Câştigător
| Annelise a răspuns:

Din ce ai zis tu, mai mult ca sigur te place, dar este timid sau prea las pentru a-ti spune acest lucru. Totusi, eu zic sa nu iti faci sperante prea devreme, daca nu iti da niste semne clare, dupa aia vei fi dezamagita. Bafta, iti tinem pumnii!

3 răspunsuri:
| unnimeni a răspuns:

De cele mai multe ori cand nu placi o persoana, nu o bagi in seama, esti indiferent.
Dar cand esti atras de cineva faci tot posibilul pentru a interactiona cu ea, asa cum probabil face si el cu tine.
Probabil ca e timid si de aceea nu face el primul pas.
Nu ai gresi cu nimic daca ai face tu primul pas.
porneste niste discutii banale referitoare pentru inceput la scoala, apoi daca primesti raspunsuri multumitoare poti avansa la intrebar personale, despre el si hobbyurile lui.
Bafta!

| Miley a răspuns:

Pai daca esti frumoasa si populara da. daca nu nu prea as fi sigurasad

| lanaaaaa a răspuns:

Ai putea vorbi cu el pe mess, sa va cunoasteti, blabla, poate sa iesiti si mno cine stie smug