| adelutza_9416 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa, dar este mai mic decat mine cu 1 an. Nu asta conteaza. O sa va spun o intamplare care m-a facut convinsa ca imi place de el.
Eram in clasa, eu cu inca 4 fete si 3 baieti. Eu stateam langa perete, iar el vine spre mine in fuga si ma i-a in brate. Stam asa doar cateva secunde, si incepem sa radem.
A doua zi vroiam sa ii marturisesc asta unei colege, dar mi-a fost teama, ca o sa rada, asa ca nu i-am spus, si, tin asta de vreo 2 luni. Va cer ajutorul, pentru ca acesta problema m-a derutat foarte tare.

Răspuns Câştigător
| Houselaurie a răspuns:

Daca nu ai prieten,el continua sa te priveasca,etc,fa tu primul pas, si poate iese o relatie, mai ales daca iti place de el.si daca nu te placea nu te lua in bratewinking

2 răspunsuri:
| Ciufuliciii a răspuns:

Spune-i lui, nu trebuie sa-i spui neaparat colegei tale daca nu ai incredere in ea... Spune-i lui si intreaba-l daca sentimentul e reciproc.
P.S.Fii discreta si finutsa!love struckxx

Ciao!:***

| elenapietraru a răspuns:

Adela dai nu spui nimi o sa stai asa tota viata mai bine e sa spui si sa induri decat sa te urmareasca mereu pote eu fi placut de tine dar acum nu stiu tu hotarasti