| OanaSimpluu a întrebat:

Un baiat in zodia berbec se potriveste cu o fata in zodia pesti? Funda Urgent puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Zodia nu conteaza intr-o relatie.

| Yaguar a răspuns:

Totul este clar cu cei care spun despre compatibilitatea zodiilor, Crezi ca daca acolo se zice ca totul ii bine asa si va fi ori daca spun ca este rau asa si va fi, nu are nici cea mai mica legatura daca nu crezi ea niste persoane fericite (Poti sa ei familii ), si ea un numar bun din cele fericite si un numar bun din cele care nu au o familie normala (Poti sa ei si alcooloci si pe cei care isi maltrateaza femeia si copii...). Sudiazale o sa vezi ce povesti mai sunt si aceste zodii.