| iuliana12345678910 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat, mereu imi zambeste sau cand se intampla ceva haios se intoarce sa vada am observat(si se uita la mine si rede sau zambete, depinde de situatie)

Noi nu am vorbit niciodata! Ceea ce chiar ma deranjeaza da eu sunt si foarte timida, el e foarte sensibil(cand vine vorba de relatii)

eu sunt clasa a 7a B el e a 7a A... facem doar sportul impreuna..in rest ne vedem doar prin pauze si eu as vrea sa cred ca si el simte ceva pentru mine pentru ca mereu se uita la mine

eram chiar la mc donald's intr-o zi dupa ore si venise si el acolo cu prietenii lui. eu ma asezasem la o masa cu prietenii mei exact langa scara si el se asezase sus(la o masa de la etaj) si cred ca a coborat si urcat de vreo 5-7 ori si mere se uita ma mine. mi-e imi place foartte mult de el!

, odata un baiat de la el din cls l-a intrebat de asta iti place(si a aratat spre mine) iar el nu a zis nici da, nici nu, i-a zis: taci ma din gura apoi a urlat hai mai repede la sport.

Acum am 2 dileme: 1. Ma place? voi ce credeti?

2. Cum sa-mi dau seama ca ma place?

Va rog spuneti-mi tot ce credeti voi!happy
Multumesc!happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fridăm a răspuns:

Salut! Păi.din gesturi s'ar putea spune că te place, dar nu ştiu.Cel mai bine ar fi să intri cumva în discuţie cu el (şi dacă eşti timidă, cum vei începe conversaţia vei începe să te simţi foarte bine şi emoţiile îţi vor dispărea) şi cere'i id'ul sau numărul de telefon, vorbiţi mai des, poate şi el e mai timid şi dacă va vedea că te implici va trece şi el peste emoţii şi te va chema la o întâlnire, ceva, iar apoi veţi forma un cuplu. Cine ştie? Mult succes să ai şi să revii cu detalii, indiferent de ce vei alege să faci.happy

| December a răspuns:

Pai intreaba-l direct. Din ce descri tu sunt sanse sa te placa happy

| CristianAnonymous a răspuns:

Toata povestea ta m-a facut fericit. Si da in dilemele 1. da te place pentru ca nu se uita deageaba la tine iar dilema 2.iti poti da seama ca te place vazand ca iti zambeste; te intalnesti cu el prin pauza.happy

| Stonely a răspuns:

Du-te la el simplu si frumos si spunei.Iti place de mine daca raspunde da va urma si intrebarea lui vrei sa fim impreuna? Succes!