| doryn89 a întrebat:

unde gasesc un sex shop in cluj?

9 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Hai ca te ajuta fratili tau: la statuia M. Viteazu, pe stanga si pe dreapta. Si parca mai era unu'. thinking Am uitat pe unde. laughing

| doryn89 explică (pentru Pitzipoanca):

Mersi fratelaughing

| Pitzipoanca a răspuns (pentru doryn89):

Cum stai cu spatele la cinema "F. Piersic", pe partea stanga, e ala mai mic in gang. Domnul care se ocupa de sex-shop e mega-nice, si te ajuta daca ai nevoie de sugestii. Eu de acolo prefer sa cumpar. No problema, bro.winking

| ƒℓυχ a răspuns:

Cauta pe maps.google.ro, Romania, Cluj. Gasesti sigur pe acolowinking

| ƒℓυχ a răspuns (pentru ƒℓυχ):

Reformulez raspunsul:

Cauta pe maps.google.ro, sex shop, erotic shop, Cluj. Gasesti sigur pe acolowinking

| doryn89 explică (pentru ƒℓυχ):

Mersi

| GargaritzaB a răspuns:

Buna! Eu cred ca in ziua de astazi cel mai bine ar fi sa iti comanzi lucruri online. Eu am gasit un magazin online foarte bun si discret, un sex shop livare easybox si anume: https://kupoane.ro/store/erotic24/.

| sexshopscluj a răspuns:

Servus,
Magazin 1:
Str. Inocentiu Micul Klein nr. 20, langa zidul cetatii/casa de cultura/ vizavi de barul Bulgakov, pe partea cu restaurantul VIA dar la capatul opus, in spate la facultatea de drept, str. paralela cu str. Napoca.

Magazin2:
Piata Mihai viteazu nr.36 in partea dreapta a cinematografului Republica/Florin Piersic.

Se pot face comenzi si de pe site la http://www.sex-shop.ro sau telefonic la nr. 0740-200-205

| ludovic14 a răspuns:

Str. Alexandru Vlahuta nr. :12-14
vino cu incredere.....vei reveni cu sigurnta :*****