| andrada a întrebat:

happy
V-am zis ca imi place de un baiat de la scoala, nu il cunosc dar m-am indragostit de el de la prima vedere laughing am stat la ora de sport cand avea el ora si eu aveam o minge in mana si zice el "da o pasa" love struck si i-am dat add pe facebook si azi mi-a dat accept. Cum sa ma imprietenesc cu el? sa-i las ceva comentarii la poze? si daca da ce fel? sa ii scriu ca e dragut?
funda si vot :*

Răspuns Câştigător
| LailaLia a răspuns:

Pai...incearca sa gasesti activitati comune. ar fi bine sa ii lasi comentarii pe facebook, pana la urma ce ai de pierdut?thinking Incearca sa vorbesti mai mult cu el. Din intamplare...fa sa se intample apropierea. Loveste-te intamplator de el si cere-ti scuze.fa-i complimente gen "ce bine iti sta cu bluza aia" sau "ai o freza misto" si etc sunt multe.

3 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Of.Relatia voastra e cam banala si nu cred ca duce undeva.Nu poti sa faci pe cineva sa se indragosteasca de tine prin facebook, ce crezi? Du-te si vorbeste cu el, intreaba-l despre sine.cunoaste-l mai bine nu mai sta pe ganduri.
Asculta-ma pe mine.una e sa vorbesti fata in fata, alta sa vorbesti de la distanta.

| micutsa19 a răspuns:

Pai fa si uh niste aprecieri la adresa lui...intra in vb cu el pe chat

bafta

| larisuca a răspuns:

Intai incearca sa-l cunosti mai bine. ia-i adresa de mess si discutati mai pe indelete despre voi! smug nu-i spune din start ca il placi sau altele ca o sal sperii. laughing dar daca dupa ce va cunoasteti mai bine o sa te placa totul o sa vina de la sine. smugP.S: poti sa-i dai si comentarii la poze daca vrei, dar nu fii prea insistenta.winking