| andrada a întrebat:

happy
V-am zis ca imi place de un baiat de la scoala, nu il cunosc dar m-am indragostit de el de la prima vedere laughing am stat la ora de sport cand avea el ora si eu aveam o minge in mana si zice el "da o pasa" love struck si i-am dat add pe facebook si azi mi-a dat accept. Cum sa ma imprietenesc cu el? sa-i las ceva comentarii la poze? si daca da ce fel? sa ii scriu ca e dragut?
funda si vot :*

Răspuns Câştigător
| FlyingSoul a răspuns:

Lasa-i comenturi da sa nu fie prea exagerata si ai grija sa fii cat mai cociabilawinking o sa iti iasa! Bft!

1 răspuns:
| FlyingSoul a răspuns:

Sociabila*
scuze