| Nikoooooooo a întrebat:

va cer un sfat ca am nevoie de voi, sincer nu am cui sa ma plang...Deci azi m-am suparat ff tare pe el pentru ca facea anumite gesturi cu o fata o lua in brate sh etc dar de fapt ei vroiau sa ma faca geloasa, si eu i-am dat papucii, ar trebui sa ma impac iarasi cu el? il iubesc, sh cred ca sh el tine pic la minetongue. daca ar trebui sa ma impac cu el ce ar trebui sa ii zic? sa ii tr un sms asa rapid in seara astatongue

Răspuns Câştigător
| ŁοłłϊÞοÞ a răspuns:

Eu zic sa-l lasi in pace momentan. Daca tine la tine te va contacta si isi va cere scuze. Din punctul meu de vedere faza cu "vroiau sa ma faca geloasa" e doar o scuza oh go on Si mie mi s-a intamplat o data. Si l-am iertat, iar apoi mi-a parut rau. In fine, nu e vorba despre mine acum laughing. Cum am spus, va veni el la tine. Daca nu... probabil e genul de baiat care nu se multumeste cu o singura fata...
Succes :*

5 răspunsuri:
| Bubblesexing a răspuns:

Nu stiu. daca făcea asta in faţa ta. este un nesimtit. happy
Lasăl sa vină el la tine, el e gresit nu tu happy

| William a răspuns:

Intrebi daca ar trebui sa te impaci cu el. Gandeste asa: daca tu faceai anumite gesturi cu un baiat il luai in brate sh etc doar ca sa il faci pe el gelos si el ti-ar fi dat papucii ai vrea sa te ierte? Funda cada te-am ajutat.

| DhEnNu a răspuns:

Buna!
Uite eu cred ca ar trebui sa ii spui ca vrei sa fii din nou cu el. Poate el a facut asta in gluma ca sa te faca geloasa.El poate te iubeste. Trimite`i un sms ca vrei sa te impaci.Iti tinem pumnii stransi sper sa va impacatii!
Succes!

| NattyFast a răspuns:

Crezi ca lui i'a picat bine? Eu zic sa il suni sau ceva si se te impaci cu el daca zici ca il iubesti... in fine parerea mea am trecut prin asta. straight face

| Bitzy a răspuns:

Buna:X
Cred ca nu te merita daca a vrutn sa te faca geloasa fara un motiv anume big grin Lasa baiatul sa vina la tine, apoi ii zici NU, daca mai vine a2 oara la tine... poate te iubeste cu adevarathappybig grin