| Nikoooooooo a întrebat:

va cer un sfat ca am nevoie de voi, sincer nu am cui sa ma plang...Deci azi m-am suparat ff tare pe el pentru ca facea anumite gesturi cu o fata o lua in brate sh etc dar de fapt ei vroiau sa ma faca geloasa, si eu i-am dat papucii, ar trebui sa ma impac iarasi cu el? il iubesc, sh cred ca sh el tine pic la mine. daca ar trebui sa ma impac cu el ce ar trebui sa ii zic? sa ii tr un sms asa rapid in seara asta

Răspuns Câştigător
| SweetSacrifice a răspuns:

Pai,daca as fi in locul tau,as vedea daca chiar te vrea inapoi, si te roaga sa va impacati.Si daca s-a oprit din imbratisarile cu fata respectiva.
Daca vezi ca el continua si se simte indiferent de ceea ce face si nu ii pasa, atunci nu ai de ce sa te impaci cu el pentru ca nu te merita si isi bate joc de tine.Incearca sa vezi daca te streseaza sa te impaci cu el,si incearca sa uiti de asta, daca nu mai face.SI cum am zis mai devreme,daca e nepasator,atunci nu ai de ce sa ii mai zici nimic. Poti fi prieten cu el,probabil.Dar nu te certa cu el si dupa aceea te duci si iti ceri scuze,deoarece nu e vina ta pana la urma,gestul lui da dovada de nesimtenie, scuze ca zic dar asa mi se pare.Acum,nu exagera. Daca o imbratisa,probabil ca erau buni prieteni,gandeste-te si cum sunt ei, cum se inteleg. Sper ca te-am ajutat, am incercat happy Mult noroc!

1 răspuns:
| Iriskha a răspuns:

Buna... stiu prin ce treci, mi s-a intamplat acelasi lucru, el lua o colega in brate si mi-a spus ca sunt veri eu l-am crezut. pana l-am vazut sarutand-o, dupa care a incercata sa-mi spuna ca nu m-a inselat ...eu inca il iubesc dar nu suport minciuna.eu iti zic sa vb cu el si sa vezi ce zice si dupa aceea sa iei decizii