| ana_9938 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu un sfat

Mi-am inselat prietenul cu care sunt de 1an si 3 luni de prea multe ori si nu mai vreau sa fac asta pentru ca il iubesc enorm de multcryingcrying
Acum vorbesc cu un baiat care ma place si eu il plac dar in secret dar nu mai pot sa-l insel iar pe baiatul cu care vorbesc nu-l pot lasa acu pentru ca a avut accident si o sa se simta singur ce sa fac?crying(crying(crying(

11 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

SA NU IL MAI INSELI!winking Daca tot vrei sa fii cu altul, desparte-te de el. Crezi ca merita sa iti bati joc de el cum vrei tu?!raised eyebrows

| XK a răspuns:

CURVA, ti-o spun direct, daca iubesti nu inseli... asa ca "pleaca, adio, pa"winking

| ThePunisher a răspuns:

Ce dai, aia primesti. Cand o sa iti fie lumea mai draga, o sa te insele si el, sau poate o sa te insele cel cu care il vei inlocui. Fetele ca tine isi traiesc viata la maxim, dar la un moment dat isi dau cu pumnii in cap, realizand ca au pierdut un baiat ca lumea. De regula ajung sa se marite cu vreun badaran, duc o viata nefericita, ajung divortate, depresive, etc. Asa vrei sa ajungi? Nu intelegi ca in viata TOTUL se plateste? Lasa-l pe ala cu accidentul, si nu mai fii panarama, fii fata ca lumea daca vrei sa duci o viata normala, ca daca nu, va fi vai si amar de tine...skull

| nekokami a răspuns:

Nu inteleg cum poti sa spui ca il iubesti cand l-ai inselat de atatea ori.cred ca mai degraba esti obisnuita sa fii cu el.atat.si nu cred ca poti sta cu cineva din mila! asta se intelege din mesajul tau.cel mai simplu e sa tai relatia.atat pentru el cat si pentru tine

| ankappa a răspuns:

Buna ANa :*
ar trebui sa te potolesti cu inselatul, daca afla iti va parea rau si nu mai sta la discutii, s-ar putea sa va despartiti definitiv fara o "a doua sansa". Chiar nu iti e mila de el?
Cand te saruti cu altul nu ai imaginea lui in minte? nu ai nici un regret? PACAT DE TINE si mai ales de el...
Bun raspuns ThePunisherbatting eyelashes.

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Esti retardata! cum pnm fat-o sa il inseli pe fata apoi ca stii nu am vrut sa te insel.da am facut-o pai du-te-n mata ca inseamna ca esti curva

| Ancuutsa a răspuns:

Cum D-zeu poti sa mai spui ca il iubesti enorm daca l-ai inselat? Da cum poti sa-l inseli dupa atata timp? Nu ai mustrari de constiinta? Doamne!straight face

| 1234_7760 a răspuns:

Daca iubesti nu inseli!

| ana_9938 explică:

Nu am cum sa ma despart so intamplat prea multe intre noicrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, nu cred ca tu il iubesti pe prietenul tau! crede-ma, daca l-ai iubi, nu l-ai insela, si mai ales de atatea ori. tu te gandesti? el merita? daca el ti-ar face acelasi lucru? uite, si eu mi-am inselat iubitul, adica m-am sarutat cu altul in prima saptamana de cand am hotarat sa fim impreuna, dar a fost prima si singura data. acum suntem impreuna de 1 an jumate si nu concep sa-l insel, sau sa ma insele pe mine sad
eu cred ca tie nu iti ajunge iubitul tau, vrei altceva, ce el nu-ti ofera.
dar nu cred ca se merita sa fii si cu el si cu altii sad e aiurea si pentru tine, si pentru el sad tu poate la tine inselat inseamna sa te saruti cu altii, dar gandeste-te, daca maine poimaine, il inseli culcandu-te cu unul si cu altul?
eu nu te judec, e treaba ta ceea ce vrei sa faci, dar minciuna are picioare scurte, si iti mai zic ceva, cui pe cui se scoatewinking
ai grija si gandeste-te bine la ceea ce vrei sa faci :*

| LoreMica a răspuns:

Asta e iubire? straight face