| Maariia a întrebat:

Va rog, dati-mi niste idei de cadouri de Sf.Ion pentru prietenul meu. Ceva micut si de suflet, sa il emotioneze si sa il pastreze aducandu-si aminte de mine. Nu vreau ceva gen ceasuri, haine etc etc. ceva de suflet. fundita. pupiici :**

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

Pai. un lantisor cu o jumatate de inima, si celalata jumatate sa o ai tu; un ursulet cu o inima in brate; sau ai putea ceva facut de tine, o bratara din care sa aveti amandoi la fel etc. Sper ca te-am ajutat. Mult succes!

5 răspunsuri:
| xutza a răspuns:

Eu spun sa ii dai un lantisor cu jumatate de inima sau cu initiala numelui tau.

| xJustJuss a răspuns:

Hmm.Poti face o poza sau un panou cu mai multe fotografii cu el si cu tine SAU daca ai bani poti lua de pe Last Minut o excursie la 200 euro 2 persoane in Praga, Austria, Etc

| Anastasya01 a răspuns:

Cauta in google.....cadouri cu miine noastre..si vei gais ft multe idei cu miinele tale si din suflet..Fiindca in asa codou tiai pus tu staruintza.....Mai pus pe ginduri si pe mine.Prietenul meu tot Ion si ma gindesc sai cos o inimioara si sa scriu ceva pe ea.

| Lotus25 a răspuns:

Ceva frumos ar fi sa face.ti o poza frumoasa impreuna si apoi sa o pui intr.o ramm frumoasa de birou.

| Buburuza2321 a răspuns:

Eu una prietenului meu care nu il mai amlaughingi-as fi luat o inimioara intr-o cutiuta mica de cadou nici chiar mica, mica dar totusi ceva micut si dat din suflet face de doua ori mai mult decat ceva mare si dat la nevoiewinkingsau i-as fi luat un lantisor pe care sa fie initiala lui ar fi un cadou frumos de Sf. Ion spun eu, sper ca te-am ajutat.