| alexa_3497 a întrebat:

Buna va rog dati-mi un raspuns cum iti dai seama daca un baiat te iubeste sau te >dorestelaughing

Răspuns Câştigător
| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Fi atenta la felul cum te priveste, la cum se comporta in prejma ta, la cum vorbeste cu tine. Zambeste-i si tu intr-un fel cuceritor pentru a-i arata ca ceea ce simte e reciprocwinking! Bafta!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce simpatică ești!
Te caută, nu? Te scoate în lume, îți vorbește duios, etc. și vrea să mai facă și dragoste cu tine!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Daca te doreste, te iubeste o noapte, maxim doua.Hai o saptamana
Daca te iubeste(ha ha) te tine langa el o intreaga viata, te divinizeaza, NU te inseala, NU se uita dupa formele alteia, iti face cadouri etclaughing

| Mrlove a răspuns:

Pai poti sa iti dai seama dupa cateva chestii. cand te uiti in ochii luii se uita si el la tine si zambeste, sau daca mereu te baga in seama, daca participa la conversatie in care esti implicata si tu.

| Messyhair a răspuns:

Daca te doreste se holbeaza la formele tale(sani, fund) incearca sa te pipaie etc.
Daca te iubeste va fi mereu langa tine, iti zambeste des, te respecta, face glume, te face sa razi, este serios.