| Alinaa2928 a întrebat:

Vă rog frumos ajutați-mă.
Acum o lună și o săptămână am făcut sex cu iubitul meu, înainte de ejaculare a scos penisul, a stat puțin, și după, și-a pus prezervativul și am continuat... in timpul acesta, nu știu cum dar s-a rupt prezervativul. Imediat ce am văzut, ne-am oprit și ne-am uitat, avea o micuță gaură. Menstruația nu este regulată, dar trebuia sa-mi vină de vreo 2săptămâni... dar nu mi-a venit. Mă doare foarte tare burta și câteodată amețesc, îmi vine mereu să mănânc și mi se pare că am burta mai mare. M-am îngrășat in privința burtei, iar la menstruație, am dereglări sau sunt însărcinată? Vă rog frumos, ajutați-mă!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa un test de sarcina, deja ai 2 saptamani de intarziere, deci, taman bine sa fie clar si sa dea un raspuns sigur.

| gabriielaaa a răspuns:

Fa un test de sarcina si na te dor sani, somnolență finca buetica se mai îngrașă si fără sa rămâi îndrăcită. Nu îți pot spune ca nu esti însărcinată fi ca ai as se mări sa fii. Sănătate

| 90210 a răspuns:

Parerea mea este sa faci un test de sarcina sau sa te duci la ginecolog

| A1b2cdefgh a răspuns:

Eu zic ca esti insarcinata

| Alinaa2928 explică:

Nu sunt însărcinată, dar oricum va mulțumesc mult!