| andreea_3181 a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati ca nu stiu ce sa mai fac.se poate sa ramai sarcinata dupa menstruatie la 4 zile? va rog frumos sa mi raspundeti ca astept cu nerabdare dsa raman insarcinata
va multumesc

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, esti intr-o perioada nefertila teoretic, dar se poate totusi sa ramai insarcinata chiar si dupa 4 zile de la menstruatie...bafta.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sansa este destul de mica, dar nu e imposibil.

Abh
| Abh a răspuns:

Daca ai prins perioada 9-18 a ciclului menstrual, ai sanse sa ramai gravida intrucat aceasta este perioada fertila. Asta, bineinteles daca ai un ciclu regulat.

| roxpau a răspuns:

Mai daca cantitativ si la culoare a fost la fel ca in lunile precedente nu cred ca ai cum s afi insarcinata, dar daca ai facut sex si nu te-ai protejat sar p-utea sa fi insarcinata pentru linistea ta fa un test de sarcina cu prima urina de dimineata

| kriss_1197 a răspuns:

Mi-am intrebat ginecologul si mi-a spus ca o femeie poate ramane gravida doar cu cateva zile inainte de menstruatie (cel mult 10 zile)

| maricika_1864 a răspuns:

Eu cred ca da.Asta depinde de organism.Va doresc sa vi se indeplineasca dorinta.

| maricika_1864 a răspuns:

Intrebarea nu e atit de clara.Cum am mai spus este posibil.