| MuzicaBooM a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti serios deoarece sunt foarte speriata!
Noi fetele cand ne masturbam o chestie alba si lipicioasa.Ehhh....Daca din intamplare mi-a intrat in vagin, pot ramane insarcinata?
Va rog sa raspumdeti daca stiti! Dau funda! Va multumesc!

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata cu tine insati. Trebuie sa existe un partener masculin in ecuatie.

| DNSK a răspuns:

O doamne.

| nBlade a răspuns:

Daca nu explici corect nu se intelege nimic..Doar prin sperma poti ramane insarcinata. Sperma introdusa in vagin fie natural prin raport sexual fie nenatural prin diferite jocuri cu penisul..Atata timp cat te-ai masturbat si nu exista sperma poti sta linistita..Insa dupa cum observ eu la varsta ta ar trebui sa te jocu cu papusile nu cu clitorisul

| Fatamuntilor a răspuns:

In lipsa altor cauze,, chestia aia alba si lipicisa'' e din cauza ca te-ai exicitat.NU aicum sa ramai insarcinata.
Eu zic sa lasi masturbarea pentru cativa ani, cand vei fi informata.
Ocuta-ti mintea si sufletul cu activitati specifice varstei, cum ar lectura, iesirile cu prietenile tale (atentie la anturaj)
Chestia ca masturbarea e autosatisfacea corpului, ar trebui cel putin teoretic sa fie pentru persoane care cunosc tot ce implica acesta actiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi iese din vagin... de ce ai băga-o la loc? Dacă era așa, rămâneai însărcinată cu... tine (!) încă de la prima excitare. Nu tu adn, nu tu arbore genealogic, nu tu contact sexual.
... ceva (ne)obișnuit?

| e1xtz a răspuns:

Tuu.''pasarica mica''..nu ramai insarcinata de la secretiile talehappy...trebuie ''samanta'' de la un baiat pentru asta

| 69dacăvrei a răspuns:

Nu, lol, nu poti ramane insarcinata.

| fotbalistata a răspuns:

Ce? adica tot cu lichidul tau vaginal sa ramai insarcinata? whattt? mai fetita lasa te de masturbare pune mana pe carte ca esti micuta.

| MuzicaBooM explică:

E cineva care ma ajuta?

| alexuta13pe a răspuns:

Da-mi adresa ta de mes si iti explic eu de cebig grin am 14 ani apropo, u cat ai?

| IntrebareCuRaspuns a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata deoarece voi fetele nu produceti spermatozoizi.

| Pikachu12345 a răspuns:

Nu este posibil pentru ca atunci cand iese nu mai intra.
Adica intra pe siteul NOIFETELE
Fundaa please