| Stephh a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti sincer, sa-mi spuneti ce ar trebui sa fac, si sa nu radetipuppy dog eyes.Deci,la scoala imi place de un tip, si am auzit ca ma place.Toate acestea s-au intamplat in decembrie. Apoi, tot in decembrie, cea mai buna prietena l-a pus sa alege dintre cea mai frumoasa fata din clasa si eu. M-a ales pe mine. APOI IN TIMPUL orei se uita la mine.Acum eu il plac, dar nu stiu daca el ma place, vorbeste cu mine, rade cu mine, dar nu ca inainte.acum suntem prieteni. faza este ca:cea mai frumpasa fata din clasa este BERBEC, EU LEU, EL SAGETATOR.Si am auzit ca sagetatorul se intelege si se potriveste foarte bine cu Leul si Berbecul.Nu stiu ce sa mai fac.
Cum sa fac sa vad daca ma mai place? Imi dati solutii plizpuppy dog eyes... Celor mai bune dau Fundita si Inteligent, iar celorlalte doar Fundita:*. Pliz ajutati-mahappy

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Zodiile n-au nicio treabă cu ceea ce simţiţi unul pentru altul.
Roagă-ţi cea mai bună prietenă să vorbească cu el. Să-l întrebe dacă te place cu adevărat.

5 răspunsuri:
| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Zodiile sunt o porcarie. Iar el deja ti-a aratat ca te place. Cand un baiat te place iti arata asta, nu cum faceti voi fetele laughing. De exemplu: te priveste uneori, iti ia apararea, e alaturi de tine, te ajuta mereu, cand vorbesti cu el are tendinta uneori sa iti evite ochii sau ii tremura vocea ori se fastaceste, vrea sa afle mai multe despre tine, iti face complimente, intra in discutie cu tine, iti face cadouri si lista continua la infinit.

| alexhardy a răspuns:

Nu inteleg la ce atatea intrebari. Daca te-a ales pe tine atunci ce mai conteaza restul. in loc sa iti pui intrenari de genul asta, mai bine ai trai si fructifica momentele petrecute cu el.

| LovelyAnna a răspuns:

Si mie mi se intampla ceva asemanator! eu zi-as zice sa il intrebi de ce nu mai e ca inainte de ce s-a schimbat fata de tine! dar atunci cand il intrebi trebuie sa ai cuvintele pregatite si o atitudine foarte ferma! poti sa il mai intrebi daca s-a suparat pe tine dintr-un motiv! eu crede-ma ca iti spun din propria experienta si mie mi-a si-a intamplat o data si mi-am dus si l-am intrebat si crede-ma ca acum se poarta mult mai frumoas!winking :* ssper sa iti fi fost de folos. funda? love struck

| miru8 a răspuns:

Pai ar trebui sa il intrebi daca ai curaj(daca te place)si daca nu trebuie sa lupti pentru el daca il iubesti cu adevarat ca si mine fiindca eu nu ma las la...

| Lifemusicxdaly a răspuns:

Pai cea mai nebuneasca idee ar fi sa iti faci un id si te dai drept cea mai buna prietena a lui [ ii zici respectivei : ba fata vezi ca.] asa si intrebi si tu si alta mai inteligenta ar fi sa te duci sa il intrebi daca vrea sa fie cu tine big grin. Funda? o3