| relisys a întrebat:

Hi TPU, imi place de un baiat de la mine din clasa si nu stiu daca si el ma place.Se uita la mine in timpul orei, vorbeste cu mine, ma asculta si face ce zic eu, dar e cam timid.Nu pot sa-mi dau seama daca ma place si el sau nu pe mine.Va rog sa-mi raspundeti la intrebare.

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Un baiat nu prea se baga in seama cu o fata pe care nu o place. se mai baga in seama cu o fata de care vrea sa rada sau de la care are nevoie de ceva. nu cred ca e cazul, daca nu te place te considera draguta, dar ceva simte. fa in asa fel sa fiti doar voi 2 si spune-i k il placi, ca te simti singura... te descurci u pentru ca simte ceva pentru tine

| relisys explică (pentru Th3AbSinTh3):

Mersi dar chestia e ca a inceput sa fie mai retras

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru relisys):

Ai facut cv?

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da probabil nu mai are pofta de nimic si se gandeste la tine. chiar e bine daca e mai retras, te duci si-l intrebi ce a patit si ii spui ca-l placi daca simti ca e momentul.