| Bahs a întrebat:

Buna va rog sa mă ajutați cu un sfat ceva. Sunt în Germania din greșeală am intrat pe site-uri de cunoștință cu doamne și pe două site-uri m-am înregistrat și deodată era gratis acum mi-au venit mesaje în spam pe Gmail ca am de achitat la un cont 500€ și la unul 150€ și am VB cu ei să achit in rate dar nu înțeleg cum vine asta? va rog sa mă ajutați și eu mai stau o lună și trebuie sa plec în Moldova ce poate fi cum sa fac? Pot să achit din Moldova?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum adica ai intrat din greseala, vezi ca minti? Ai cautat sex gratuit si ai luat țeapă, vor bani alea nu o fac gratis cu nimeni indiferent ca sunt românce sau nemțoaice.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca intrai din greseala, apai iesei in secunda urmatoare, dar tie ti-a placut tare mult, asa ca ti-ai facut cont, te-ai inregistrat, te-ai, probabil si masturbat si acum, s-a incheiat distractia si a venit nota de plata.

| VoidEternal a răspuns:

Ai dat vreun numar de card sau cont? Daca nu, ignora emailurile. It's as simple as that.

| tunoi88 a răspuns:

Nu trebuie sa achiti nimic, Sterge contul si nu platesti nimic.
Cand gasesc gasca o jumulesc happy!

| SuperSamantha a răspuns:

Sunt spamuri deci ignora-le, normal platesti cand vezi nu dupa aia, daca ai putut vedea si nu ti-au cerut bani atunci pierderea lor, nu le plati nimic ca n-au ce sa iti faca.