| ceconteaza a întrebat:

va rog sa ma ajutati si dati-mi sfaturiii va rog nnu vreau raspunsuri plictisitoare sa incep Eu si prietena mea bff ne avem f bine dar intre noi a intervenit o alta fata si nu stiu cum sa fac ata aceea e invidioasa pe noi si vrea sa o faca pe prietena mea sa stea mereu cu ea si chestii.eu nu vreau sa ma cert cu bff...adica de exemplu ii zice ceva prietenei mele. dar nu vrea ca eu sa stiu si nu stiu cum sa o fac pe bff sa uite de ea.adica sa vorbeasca si cu ea. dar asaaa buna si ce faci nu altceva mai mult si vreau ca bff sa ste mai mult cu mine va rogg as dau funda promitttonguebig grinbig grinbig grinscuzati categ

2 răspunsuri:
| Missperfect a răspuns:

Asta se mai intampla daca prietena ta o considera pe ea cea mai buna sau vrea sa petreaca mai mult timp cu ea este alegerea ei nu ai ce sa faci! tu poti doar sa ii spui sa mergeti la un suc si sa vorbiti de ex sau sa doarma la tine sambata, etc

| ceconteaza explică:

Nu e vorba.de asa ceva.dar.ea se baga.pana acum nu era nici o problema...