| IoanaTeIubestee a întrebat:

Buna sigh am o problema... Prietenei mele ii place de un baiat. si a inceput sa-mi placa si mie de el dar nu vreau sa ii spun prietenei mele pentru ca nu vreau sa ma cert cu ea! ce pot sa fac? ps: cred ca baiatul ala ma place pe mine dar nu sunt siguraa cryingcrying ajutati-maa va roggcrying

3 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Te place dar nu sti sigur?

| AnemonaP a răspuns:

Si eu am patit aceeasi chestie, ai rabdare pana cand o sa se desparta si nu fii cu el pana atunci,si cand se despart,astepti pana cand prietena ta isi gasesti un iubit,si dupa esti cu el,fiind chestii de genu:,, il plac mult pe X, dar nu pot fii cu el fiindca ai fost uh " daca intr-adevar este prietena cu tine iti va zice sa fii cu el si nu conteazawinking

| Adel45 a răspuns:

Pai vorbeste pe mess cu acel baiat si atunci iti vei da poate seama ce simte pentru tine. DAca lui nu ii place de prietena ta si ii place de tine nu ar trebui sa se supere prietena ta pe tine. Daca iti e cu adevarat prietena va intelege. Lasati-l pe baiat sa aleaga. Funda?