| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Va rog sa ma ajutati urgent... Eu is virgina si am fost 3 zile cu iubitul si inca cativa la o cabana si acolo am facut-o cu el da cum sa zic a introdus penisul doar putin incat sa nu mi se rupa aia si l-am intrebat si o zis ca inca is virgina cand a bagat-o nu m-a durut si nici n-a curs sange ci doar niste lichid din ala alb pe chilot si m-a usturat putin da acum nu ma mai ustura si mi-e frica nu ca nu mai sunt virgina ci ca o sa raman insarcinata. El zice ca inca sunt virgina si eu vreau sa am incredere in el da tot mi-e frica pentru ca n-am mai facut-o pana acum voi ce credeti?
Ms mult pentru orice raspuns. :*

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca nu v-ati protejat poti ramane insarcinatastraight face

Virgina nu mai esti, chiar daca abia te-a penetrat!

A ejaculat, nu a ejaculat, da detalii!

| vlaaddd a răspuns:

Daca nu i s-a rupt himenul are cum sa ramana insarcinata?

| 2696 a răspuns:

Eu zic mai intai sa mergi la un consult psihologicwinking
tu chiar ai atat de mare incredere intr-un iubit incat sa-ti lasi tot destinul in mana lui?
chiar daca nu ti s-a rupt " chestia aia " ( himen ) tu nu mai esti virgina din punct de vedere emotional si asta conteaza cel mai mult
insarcinata poti ramane fiindca probabil nu ai auzit de lichid seminal si nici de protectie
trebuia sa te informezi inainte de a face pasul asta
si in ultimul rand data viitoare nu uita de prezervativ!
p. s : poti lua in decurs de 72 de ore pilula de a 2-a zi( escapelle )

| Bianca_2742 a răspuns:

Pai mai multe probleme.Ati folosit prezervativ? Virgina nu mai esti stai linistita, dar a ejaculat in tine ca daca da najpa rau. Du-te la un ginecolog si daca ai sub 18 ia pe cineva mai mare sau vorbeste cu el mai mult si intreaba-l ce sintome a avut el adica intelege el.

| pacalici a răspuns:

Pai ori a bagat-o calumea ori na mai bagat-o. Poti sa fi avut o dezvirginare si din nastere sau de al bicicletea. Dupa cum spui u eu cred ca nu mai esti si nu te-ai exprimat calumea. Daca el s-a terminat an tine tot posibilu sa fi ramas ansarcinata acum depinde de bou ala ce a facut.

| nuta a răspuns:

Nu mai esti virgina
ai doar himentongue
nu stiu ce ati facut voi acolo
daca si'a dat drumu sau nu
sau cat a bagat-o
etc
fa-ti un test si gata

| Uca_1100 a răspuns:

Poi exista mai multe chestii la voi. El zice ca inca mai esti virgina.De stiut nu se stie inca daca mai esti sau nu, pentru ca nu la toate fetele le curge sange de prima oara ca sa vezi ca nu mai esti. A doua chestie, acel lichid alb poate sa fie ori sperma ori acel lichid care iese atunci cand te exciti.Intrebarea este s-a terminat pana la urma?
Daca nu ai vazut tu cand s-a terminat inseamna ca acel lichid este sperma si trebuie sa iei pastila de a 2-a zi, iar daca ai vazut cand s-a terminat, du-te la farmacie si ia-ti 2 teste de sarcina ca sa fi sigura ca nu esti.

| robertino87 a răspuns:

Cu siguranta se va mai repeta aceasta faza. FOLOSITI PREZERVATIVUL si poti sta linistita ca nu vei ramane insarcinata!
Poti fi inca virgina, difera de la femeia la femeie elasticitatea himenului.

uite citeste aici:
http://www.seximus.ro/intrebari_sex/virgin_5.php

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai virgina nu mai esti in nici un caz... exprima`te calumea...kiss