| alinuta1234567 a întrebat:

Va rog un raspuns cat se poate de rapid, e urgent : sunt virgina sau ma rog...eram (asta e dilema ). La primul act sexual. a intrat doar capul penisului, ma durea foarte tare si incepuse sa imi curga sange. se poate sa imi fi pierdut virginitatea deja? Eu din cate am azuit himenul este elastic...si nu se rupe asa din prima. Va rog am nevoie de un raspuns :-s

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai esti virgina, capul penisului e mai mult decat suficient. Si himenul e elastic numai la unele femei. Acelea nu sangereaza si nu au dureri la primul contact sexual. Tu nu erai printre ele, deci himenul tau s-a rupt.

| elena a răspuns:

Sangerarea arata ruperea himenului, deci acea membrana s-a *crapat* deci slabe sperante sa mai fii virgina...retine ca durerea o vei avea si la al doilea, al treilea si chiar la al patrulea act sexual, insa sangerare nu vei mai avea... dupa vindecarea ranii/caci este o rana/ totul va fi bine, urmeaza ca sa traiesti si placerea actului sexual. Himenul este elastic la persoanele foarte brunete, dar elasticitatea aceasta nu inseamna neaparat ruperea himenului. Rugamintea mea este, sa faci o pauza macar de o saptamana pana la vindecarea locului unde a fost himenul si apoi sa mai ai alt contact sexual.

| CevaNormal a răspuns:

Inseamna ca la tine elasticul era mai in fata, ca la altele, inseamna ca ai avut noroc, la cele care e mai inauntru le dor mai mult,

| Cryssy a răspuns:

Eu nu prea cred ca mai esti virgina.

| marsy a răspuns:

Cred ca inca nu te_ai dizvirginat de tot tongue

Janina
| Janina a răspuns:

Devreme ce a curs sange nu mai esti virgina...ma gandesc eu asa tongue
sau ti-ar fi placut sa fi in continuare?

P. S. Femeia care pacatuieste, este infinit mai pura decat cea care ramane nestiutoare

| yuli10 a răspuns:

Daca ti-a curs sange probabil s-a rupt... e elastic doar la unele fete, mai ales la cele care au facut sport in copilarie.

| cris82ro a răspuns:

Gataaaa! nu mai esti virginica!big grin te-a mancat. te-ai scarpinat!

| lencikk a răspuns:

Alinuta idem toti userii care au raspuns....imi pare rau

pe pwpik dolche :*

| Babushka a răspuns:

Nu cred ca mai esti. Himenul elastic nu il are toata lumea, iar acela nu sangereaza din cate stiu eu big grin

| flysky a răspuns:

Iauzi : "Welcome in lumea femeilor". Ce tare e asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La unele fete e mai elastic, la altele nu... daca ai sangerat, virgina nu cred ca mai esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai jucat cu focul si cred ca te-ai ars. Daca te-a durut si ai sangerat, n-ai cum sa mai fii virgina, imi pare rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica te-ai f... t, nu f... t da chiar f... t. da. a zburat puiul cu ata.nu mai esti fata.esti femeie.erai deosebita in ochii tuturor.acum esti banala si deosebita doar pentru cine te iubeste.sa fii iubita...si.la mai multe.cum te simti... FEMEIE?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Himenul poate fi elastic. Depinde de femeie. Nu mai eşti virgină. Poate eşti deflorată parţial, dar virgină sigur nu mai eşti.
P. S. Aşteaptă cel puţin câteva zile să se vindece şi nu uita să te protejezi. Multă sănătate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinutza.cu siguranta nu mai esti virgina daca ai sangerat... da ai dreptate, himenul e elastic... dar se rupe usor.nu trebiue sa dramatizezi...calmeaza-te...sunt medic ginecolog si am vazut multe cazuri asemanatoare.pentru a fi complet convinsa consulta un ginecolog. o sa fi mai linistita. te pupic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu e ca sa mergi la un ginecolog. E posibil sa nu se fi rupt himenul da,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te-a desvirginat, welcome in lumea femeilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nare cum

| invatzacika a răspuns:

Acuma virgina fizic nu mai esti... dar chestia e alta.era foarte important pentru tine sa fii virgina? la urma urmei dezvirginarea e doar ruperea himenului, e ca si cum ai merge la coafor sa iti faci o alta freza...tot ce conteaza acum e daca tu regreti sau nu... daca''freza'':-p pe care o ai acum iti covine sau nu. dar avand in vedere ca ai ajuns cu baiatul respectiv la punctul acesta, inseamna ca trebuie sa ai sentimente foarte puternice pentru el...tot ce conteaza e cat e importanta e pentru tine toata treaba asta cu virginitatea...