| alinuta1234567 a întrebat:

Am o mare nelamurire.prietenul si-a bagat doar foarte putin penisul in vaginul meu ( doar capul ). eram virigina, dar deja incepuse sa imi curga sange. oare mai sunt virgina sau nu? Va rog, un raspuns urgent. Din cate am mai auzit.himenul este elastic, iar daca nu s-a bagat tot penisul mai pot fi virgina?

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Poi tu crezi ca sangele ala a curs din penisul lui? raised eyebrows .pa pa virginitate.

| purelove a răspuns:

Virgina nu mai esti. Asta e clar. Stim cu totii ca in momentul in care curge sange e gata cu virginitatea. Daca spui ca ai fost penetrata doar putin atunci e foarte posibil sa nu te fi dezvirginat de tot si urmatoarea data sa iti curga iar sange. Ai grija sa va protejati... happy

| leinad a răspuns:

Sincer sa fiu dupa cum spui tu poti sa treci la treaba, nu mai esti virgina, poti sa-i spui prietenului tau ca a fost primul.Viata merge inainte ai grija sa nu ramii insarcinata.Multa bafta!

| emin3mcosmin a răspuns:

Sanatate maica.....sa dus fata cuminte