| victory a întrebat:

vb cu un baiat pe mess, il plac la nebunie...nu suntem din aceeasi localitate, dar suntem doar la citiva km distanta...ne intelegeam f.bine dar la un moment dat nu stiu de ce aveam impresia ca ma ignora i-am scris si i-am zis de chestia asta, a zis ca nu-i nimic...am inceput sa vb de pe 27 iunie...si mi-a spus ca ma place si ar vrea ca sa ne vedem... mi-a zis ca pe la sfirsitul lunii iulie pentru ca e f.okupat...astazi 12.07 vb cu el si-l intreb dac mai vrea sa ne vedem, mi-a zis-Da... dupa citeva min. mi-a zis ca crede ca n-o sa ne mai vedem pentru ca el se muta in alt oras... dar acesta e f.departe deja si mi-a mai spus ca o sa vina aici doar de vreo 3-4 ori pe an...am ramas socata pur si simplu fara cuvinte... i-am propus ca sa raminem prieteni si a acceptat(mi-a promis)...nu stiu ce sa mai fac, cum sa ma comport cu el, m-am atasat f.mult de el si acum imi este foarte greu... ce ma sfatuiti sa fac? mersi...

10 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Si nu ti-a spus unde se muta? Eu cred ca e vrajeala.si nu stiu cum draq puteti sa va atasati de un baiat in 10 zile.Cate stii tu despre el in 10 zile.de te-ai indragostit asa repede? Oricum mai asteapta un pic, lasa-l sa se ¨mute¨winking.si ii ceri niste poze din noul oras.sa vedem de unde le scoate big grin.sau web.si iti dai seama daca mai este acolo sau nuwinking

| Linda a răspuns:

Posibil dupa mine sa nu aiba intentii de viitor in privinta ta. Dar in general pana nu te intalnesti cu cineva fata in fata, pana nu iti spune lucruri concrete, nu te indragosti. Pe internet se pot scrie multe. Vei vedea oricum cum evolueaza lucrurile in viitor.

| cioko19 a răspuns:

Mda. "te-ai atasat" cam repede de el, de abia il cunosteai. Dar in fine.
Si cu mutarea? E posibil sa te minta ca sa scape de tine. sau stiu eu oh go on
Fa cum zice si nonybatting eyelashes cere-i niste poze. web.
si vezi tu pe urma>big grin

| diiiiiannnnaa a răspuns:

O da. Si eu plac un baiat din alta localitate. vreo 250 km distntza :-s crying... ma inteleg super bine. mi-a dat add in ziua cand. m-am desp de prt meu. am vbit at. i'am vbit km urat si a zis ca ma lasa in pace. apoi peste ktv zile am inceput sa vbimhee hee si acum ne intelegem de minune. a zis ca vne sa ne intalnim dupa ce isi ia permisulhee hee sa speram k nu voi fi in aceeashi sit. k si tinehee hee

| gabrieladima a răspuns:

Oare cu o luna in urma nu stia ca se muta? Cam bizara chestia asta.Nu cred ca te hotarasti sa te muti in 2 zile.Macar dc nu era sigur, tot te anunta ca s-ar putea sa se mute.Etotusi ceva, dc zici ca va intelegeati asa de bine.Eu cred ca vrea sa scape de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam greu ...barbatii promit ca sa isi incalce promisiunile de obicei... deci mai bine vb ca amici dar nu iti pune sanse mari in asta. sunt destui eu asa zic apoi tu crezi si fa cum vrei. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca sa accepti situatia! stiu ca ti-e greu dar nu ce sa faci.si eu am avut o relatie tot prin intermediul mess-ului si a dat roade relatia dar de la o vreme s-a sfarsit.ne-am vazuy de vreo 5 ori.asta este.iti doresc toate cele bune si de acum inainte incearca sa nu mai pui suflet pentru cine ca si el; intai afla mai multe despre pers. cu care vb si pe parcurs iti vei da seama daca poate fi ceva intre voi sau nu.pup happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum este la mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba lui nony, cere-i niste poze sa vezi daca e true, eu sunt baiat si stiu cam cum suntem noi...nu mai fa greseli de-astea (sa te indragostesti asa rapipd) daca te-a mintit, da-l in ***, cocalari sunt si vor fi peste tot, bafta pe viitor happy

| victory explică:

Problema e ca sunt deja convinsa ca se muta, chiar pe bune...la faza asta nu m-a mintit...crying((((((((