| victory a întrebat:

vb cu un baiat pe mess, il plac la nebunie...nu suntem din aceeasi localitate, dar suntem doar la citiva km distanta...ne intelegeam f.bine dar la un moment dat nu stiu de ce aveam impresia ca ma ignora i-am scris si i-am zis de chestia asta, a zis ca nu-i nimic...am inceput sa vb de pe 27 iunie...si mi-a spus ca ma place si ar vrea ca sa ne vedem... mi-a zis ca pe la sfirsitul lunii iulie pentru ca e f. okupat... vb cu el pe 12.07 si-l intreb dac mai vrea sa ne vedem, mi-a zis-Da... dupa citeva min. mi-a zis ca crede ca n-o sa ne mai vedem pentru ca el se muta in alt oras... dar acesta e f.departe deja si mi-a mai spus ca o sa vina aici doar de vreo 3-4 ori pe an...am ramas socata pur si simplu fara cuvinte... i-am propus ca sa raminem prieteni si a acceptat(mi-a promis)...nu stiu ce sa mai fac, cum sa ma comport cu el, m-am atasat f.mult de el si acum imi este foarte greu... ce ma sfatuiti sa fac? mersi...

6 răspunsuri:
| Andreeagen a răspuns:

L'ai vazut in web vreodata? Poate ca nu e pers pe care o crezi u si poate nu e nici din acelasi oras k u si tocmai de asta zice ca se muta. Incearca sa iti concentrezi atentia asupra alui lucru sau altei pers asa iti va fi mai usor si incet incet atasamentu tau fata de el va dispareahappy

| Encore a răspuns:

Ntz ntz ntz messengeru asta... Cum sa te atasezi asa de el daca nici nu l ai vazut...

| Moneyandfame a răspuns:

El de fapt este un robot bionic venit de pe alta planeta pentru a culege informatii despre noi, oamenii.Cand a auzit ca vrei sa va intalniti a apasat butonul "Abort mission". Si uite asa se nasc copiii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tu nu placi decat o poza. deci virtual. daca nu l-ai vazut niciodata ce poti sa placi la cine? eu ma inteleg bine cu toti de pe TPU la unii chiar leasi da cate una dupa cap,, amical asa. da nu cunosc pe nimeni. ce sa te sfatuiesc? cautati un prieten real pe care sa-l vezi, sal pipai si sa imparti timpul ci el sa fii cu cineva nu singura in fata compului de vorba cu cine? ca tot singura esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi problema ca si a ta straight facestraight face Si eu m-am atasat de niste cuvinte spuse si de niste pozesigh eh ce sa facihee hee se mai intampla si mai si vb cu el de 9 luni. Sfatul meu : incearca sa nu te mai gandesti la el si o sa il uiti ...la mine a mers insa dupa cateva luni tongue gaseste-ti ceva de facut, fa-ti alt iubit s.a.m.d.Stii vb aia "ochii nevazuti se uita" deci odata si odata tot o sa il uiti. Sper ca ti-am fost de foloshappy si succes la uitatwinkingtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e greu sincer atata timp cat nu v-ati intalnit.eu am fost cu multi baieti din alte orashe ne vedeam foarte des...deci era real laughing dar tzin sa iti spun k totul este frum pentru o perioada dar dupa incep discutziile. si geloziile.crede-ma ca nu o sa iti placa asta iti spun din proprie experientza.eu tocmai am pus capat unei astfel de relatzie si nu e tocmai placutwinking.mai bine gaseste un baiat de la tine din oras. e orashu plinwinking