| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa credeti ca nu puteti trece peste o despartire, sa traiti in trecut desi erati perfect constienti ca nu mai are niciun rost? Sa rascoliti totul zilnic..in fiecare moment, sa va amintiti de parfumul acelei persoane etc?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,vreo 2 anii apoi s-a stins totul

| OldSoul a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu e normal sa se intample asta.
In viata trebuie sa mergi mai departe, astfel de "situatii" trebuie sa le depasesti, sa inveti lectia din ele si sa mergi mai departe, nu poti ramane blocat/blocata dupa o relatie, nu ar trebui sa poti.

| bogboy101 a răspuns:

Prin asta trec eu acum... poate ne putem ajuta?

| NightDreams a răspuns:

In momentul de fata treci printr-un soc si s-ar putea sa nu iti mai revi, deci sfatul meu este sa consulti un psiholog deoarece, singura nu vei putea trece peste asta.