| LiveTheMoments a întrebat:

Vi s-a întâmplat vreodată sa credeti ca placeti pe cineva? Adica sa nu fiti siguri de ceea ce simtiti?

5 răspunsuri:
| cristianosm a răspuns:

Da! Mie mi s-a intamplat, cand o placeam, cand nu o mai placeam...

| LiveTheMoments explică (pentru cristianosm):

Daaaa

| NAT0 a răspuns:

Adevărul e că mă cam îndrăgostesc după vreo 8 secunde de la prima vedere.

| AdelaElena88 a răspuns:

Da, s-a întâmplat.Se numește dragoste pe jumătate/ superficiala.Mai nou poarta denumirea de friendzone.Parerea mea este ca dacă ba îți place, ba nu îți mai place o persoana, mai ales la inceput, înseamnă că ar trebui sa te reorientezi.Vei acționa confuz și dacă celalalt se îndrăgostește de tine, îl vei răni. Mai bine găsește pe altcineva, iar persoana aceea păstrează- o la distanta.

| Randomuser2000 a răspuns:

Da, mai ales cu surorile mele