| Andrada05 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa nu fiti siguri pe voi. si sa crezi ca tot timpu gresesti?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,mi s a intamplat de mai multe ori chestia asta

| MissmysteriousS a răspuns:

Tuturor ni se intampla asta, e inevitabil.De preferabil ar fi sa ne controlam, sa avem incredere in noi, sa fim optimisti, ca totul va iesi bine; dar asta depinde doar de psihica mentalitatii noastre, putin sunt cei care fac ceva, in loc sa se planga.

| wolder a răspuns:

Toti au un moment cand cred asta.
Incerc sa am grija la ce fac ca sa nu mai gresesc.

| Musique a răspuns:

Tuturor ni s-a întâmplat asta.

| Emmeii a răspuns:

Bună.
Da. mi se întâmpla asta de foarte des. Devin sceptică foarte uşor, însă tot eu ma mobilizez şi o scot la capăt.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Fiecare, dintre noi i se intampla asa ceva, insa cand ajungi fata infata cu problema si incepi sa o descosi, incepi sa capeti incredere.happy

| kuchikisan a răspuns:

Buna!
Da de foarte multe ori dar am trecut peste si am continuat sa fiu sigura pe mine si sa nu mai gresescwinking