| Dani02 a întrebat:

Buna! Vin si eu cu o intrebare. Intr-o seara eram peste prietenul meu cand el a ejaculat, nu am apucat sa avem contactul sexual efectiv. Ulterior el a inceput sa ma masturbeze pe mine. Ma intereseaza daca sunt sanse ca sperma lui sa fi ajuns in vagin, respectiv sanse de a ramane insarcinata? Va multumesc!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu esti gravida, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles o iota!
Intrebi daca ai ramas gravida, dar apoi spui ca nu ati apucat sa aveti sex...
Cum naiba sa ramai gravida daca nu ai avut sex?

| mihai69 a răspuns:

Doar voi doi știți ce ați făcut cu sperma aia... Dar dacă a ajuns vreun strop la tine în vagin, iar tu erai în perioada fertilă - atunci sunt ceva șanse să aveți un bébé.

| dullcat a răspuns:

Buna.E cam neclar ce ai scris aici. Sperma moare in contact cu suprafete reci si uscate in cateva minute.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Hammurabi a răspuns:

Păi cum?
A ejaculat cu degetele de la mână? laughing

| GeorgeCazan a răspuns:

Nu înțeleg nimic. Deci cum sa rămâi gravidă, fără sa faci sex?
Ești fecioara Maria?

| Wiwuwhe4272 a răspuns:

Felicitari! deveniti parinti