| anutza1991 a întrebat:

Voi ati mai auzit sau sa mai intamplat cazuri prin care femeia sa ramana insarcinata prin scurgerea spermei din fund in vagin? multumesc

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu personal nu, dar cartile de planning familial, considera ca este posibil ca sperma ejaculata in anus sa ajunga la nivelul organelor genitale exterme si sa dea, in rare cazuri sarcina. Asadar, riscul e foarte mic, aproape neglijabil.

nony
| nony a răspuns:

Fugi repede de doctor. Ti-a fost lene sa te duci la baie, nu? Offf...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poate aluneca foarte bine lichidul seminal din anus în vagin. O singură picătură dacă intră în vagin și mai este și ovulația la ea acasă, poate foarte bine să rămână.
Nu este obligatoriu o carte de specialitate, îți pui mintea la contribuție și găsești logica. Și o virgină intactă poate rămâne gravidă dacă este stropită, nu penetrată!
Pa, pa.