| SorryNotSorry a întrebat:

Buna,voi,baietii,considerati ca o fata poate avea interes dpdv sexual la voi?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femeia mereu are interes fianciar, sexual are pentru 10% din populatia masculina barbati aia frumosi, inalti, care arata mortal de bine

| Suck a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca ele nu functioneaza pe baterii sau benzina laughing.

| cristi10grei a răspuns:

Normal ca da happy si fetele vor sex asa cum si noi baieti vrem sex si fetele se uita la porno si se masturbeaza! daca o fata vede un baiat si i place de el normal ca la un momendat il vrea in patul ei sal devoreze happy happy bafta

| WolfGhost a răspuns:

Adica baiatul sa fie victima?

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Doar daca este o ''corva'' atunci da.

| crystalclear a răspuns:

Depinde de fata