| anonim_4396 a întrebat:

Daca partenerul va spune ca nu il mai atrageti dpdv sexual ce ati face?

9 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Voi lua initiativa si-l voi face sa ma aprecieze mult mai mult decat inainte si-i voi face cateva surprize placutehappy- voi incerca sa i arat cateva secrete ale gheiselorhappy

prfml
| prfml a răspuns:

Te gandesti daca se merita sau nu sa faci ceva, in cazul in care se merita incerca accepti ideea ca trebuie sa aduci ceva nou sau sa accepti ceva nou, sa eviti monotonia. Bineinteles, totul in limite. Succes!

| cristina_6456 a răspuns:

Uita-te la un film porno d la capat la coada si-o sa vezi ce trebuie sai faci laughing fai un striptis, sex oral...

| jedi_7867 a răspuns:

Incearca sa-i restartezi atractia cu un sut in oo.

| D-Anna a răspuns:

thinking tocmai de asta trebuie sa te casatoresti inainte.ca-i prea taz pentru reprosuri sau faze de astealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cazul meu ar trebui sa o trimit la medicul oftalmolog, ce dracu! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja aveti probleme. daca ati ajuns la acest lucru, cel mai bine este sa va despartiti.nu are rost sa mai sperati la ceva ce nu va mai fi niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As face sex cu el

| goodpitzi a răspuns:

E nasoala treaba asta, iti cam tulbura increderea de sine.Tre' sa te revizuiesti nitel, sa te uiti in oglinda si sa vezi daca tu te placi pe tine... daca nu- iei masurile necesare, dar daca da- incearca sa afli ce ii displace lui!